מה הקשר בין סרטן עור לפיצויים מביטוח לאומי?

מדוע ללוקים בסרטן העור במסגרת העבודה מגיעות זכויות מהביטוח הלאומי? האם הזכות מתממשת בכל סוגי סרטן העור? מהן הזכויות הכספיות והאחרות להן זכאים חולים בסרטן העור במסגרת העבודה? סרטן העור על סוגיו מהווה מחלה נפוצה, יחסית, וכל זאת בעיקר בארצות שטופות שמש כגון, מדינת ישראל. במאמר זה נתאר סוגי מחלת סרטן העור אשר במקרים בהם לוקים בהם…

מדוע ללוקים בסרטן העור במסגרת העבודה מגיעות זכויות מהביטוח הלאומי? האם הזכות מתממשת בכל סוגי סרטן העור? מהן הזכויות הכספיות והאחרות להן זכאים חולים בסרטן העור במסגרת העבודה?

סרטן העור על סוגיו מהווה מחלה נפוצה, יחסית, וכל זאת בעיקר בארצות שטופות שמש כגון, מדינת ישראל. במאמר זה נתאר סוגי מחלת סרטן העור אשר במקרים בהם לוקים בהם במסגרת העבודה מגיעות זכויות מן המוסד לביטוח לאומי.

סרטן עור כמחלת מקצוע

סרטן העור נכלל ברשימת מחלות המקצוע הסגורה של המוסד לביטוח לאומי. לעתים מוכרת מחלת סרטן העור, כנגרמת מאוסף נזקים קטנים, כלומר מספר רב של חשיפות לשמש, אשר במצטבר יצרו נזק גדול.

מיותר לציין כי גילוי מוקדם, של הופעת הסימנים הממאירים, על העור, באמצעות מעקב קבוע, אצל רופא, עשוי לשפר פלאים את סיכויי ההחלמה, אף המלאה, מהמחלה הקשה. חליתם בסרטן העור והנכם עובדים, או עבדתם, תוך חשיפה ממושכת לשמש? פנו לעורך דין מומחה בנזיקין ומחלות מקצוע, אשר יבדוק את סיכויי תביעתכם.

סוגי סרטן הנגרמים מחשיפה ממושכת לשמש

זכויות הביטוח הלאומי לנפגעי סרטן העור והמוכר:

אם אבחנתם כלוקים בסרטן העור כמחלת עבודה ככל הנראה אתם זכאים לזכויות הבאות:

מתי כדאי לבדוק את זכאותכם?

אם לקיתם חלילה בסרטן העור, גם אם אתם כבר בגיל הפנסיה, ובמהלך עבודתכם נחשפתם ממושכות לשמש. הגשת התביעה עשויה לזכות את הנמצאים בגיל הפנסיה בקצבה הגבוהה, באופן משמעותי, מקצבת הזקנה אותה הוא מקבל כיום.

כיצד מומלץ להתנהל מול בטל”א?

כל פעולה רלוונטית או הימנעות ממנה, יש לבצע, אך ורק לאחר התייעצות עם עו”ד נזיקין, המומחה במחלות מקצוע בכלל, ובסרטן העור, על סוגיו, בפרט.ליעוץ פרטני

צרו קשר עוד היום
לפגישת יעוץ