תביעות ביטוח

תביעות ביטוח

החיים מוליכים אותנו בדרכים אותן לא תמיד תכננו. אנו נתקלים בסיטואציות מורכבות מול חברות הביטוח, לעיתים אף מגיע לנו פיצוי כספי, אך אין לנו באמת מושג מה עומד בפנינו. לכן, בכל הנוגע לתביעות מול חברות הביטוח, וודאו שאתם מלווים על ידי  משרד עורכי – דין ותיק ומנוסה, שיידע לייעץ, ללוות וגם לייצג אתכם במקרה הצורך, מול הוועדות ובערכאות השונות.

תביעות מול חברות הביטוח עלולות להיות מורכבות ומסורבלות. מקרים כמו ביטוחי בריאות וחיים, ביטוחים סיעודיים, ביטוח תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה וכדומה, דורשים הבנה משפטית מקיפה והיכרות מעמיקה עם חברות הביטוח ועם הוועדות הרפואיות. מדובר בהליכים משפטיים מורכבים בהם תוכלו להפסיד את מיטב כספכם, במקום להרוויח את מה שלמעשה מגיע לכם מחברת הביטוח.

איך תדעו מה מגיע לכם? על סך כמה תוכלו לתבוע? ומה הסיכויים שלכם? חברת עורכי הדין רובין – וימר ושות' מתמחים בתביעות ביטוח והתנהלות מול הוועדות הרפואיות כבר שנים רבות. אנו נלווה אתכם לאורכו של כל התהליך, עד לקבלת התוצאה המקסימלית עבורכם.

תהליך יסודי, שיוביל לאחוזי הצלחה גבוהים משמעותית, יתחיל בייעוץ ואבחון מדויק של התביעה. האם אכן יש טיעון חזק מול חברת הביטוח, באילו סכומים מדובר והאם ניתנת בידכם האפשרות להוכיח מול הגופים הרלוונטיים את כשירות הטיעונים שלכם. לאחר מכן, נמשיך ללוות אתכם מול הגורמים הרלוונטיים והועדות הרפואיות, על ידי הצמדת עורך דין מומחה בתביעות מול חברות הביטוח. נסייע לכם בקיצור התהליך ונקל עליכם את הסחבת מול הרשויות וחברות השונות. במידה ומתעורר צורך בייצוג משפטי, עורכי הדין המנוסים שלנו יעניקו לכם את הייצוג המקצועי ביותר וימנעו מכם טעויות שעלולות לעלות לכם בתביעה כולה ובכספי הפיצוי המגיעים לכם.

אנו נשמח ללוות אתכם בתהליך ולסייע לכם לקבל את כל הזכויות שלכם, כאשר שכר הטרחה ישולם רק במקרה של הצלחה וקבלת הפיצוי.

לפגישה ראשונה בנושא רשלנות רפואית

פנסיה ואובדן כושר עבודה
תאונות עבודה
תביעות ביטוח
ביטוח לאומי
רשלנות רפואית
תאונות דרכים
תאונות תלמידים
ליעוץ פרטני

צרו קשר עוד היום
לפגישת יעוץ